Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 5
Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 5
Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 5
Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 5

Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 5

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Pandülün ağırlığı yaklaşık 17 gramdır.
  • Uzunluğu 4 cm iken eni ise 2 cm’dir.
  • Zinciri ile beraber 20 cm’dir.
  • Pirinç silver pandül pirinç malzemeden üretilmiştir.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

 

Pirinç pandül rahatlama sağlama özelliğine sahip olduğundan kişilerin kolay bir şekilde uykuya dalmasına yardımcı olur. Bunun haricinde yorgunluk ve stresten kurtulmayı da sağlar. Pandüller kullanan kişilerin eğlenceli zaman geçirmesine imkan tanır. Odağın toplanması ve kafa dağıtma amacıyla kullanılabilir. Pirinç silver pandül hastalıkların tespit edilmesi için tercih edilebilir. Hastalıkların iyileşip iyileşmediği le alakalı soruları cevaplama özelliği bulunur.

 

Pandül (Sarkaç) Nedir?

 

Pandüller ipe ya da zincire bağlı olan radyestezik araçlardır. Pandüller sabit bir noktada tutuldukları zaman çeşitli enerjilere göre salınım hareketi gerçekleştirirler. Bunun yanında bu ürünlerin tedavi edici, güçlendirici ve koruyucu gibi çeşitli özellikleri vardır. Bu ürünlerin özellikleri yapılarında bulunan enerjiden kaynaklanır.

 

Pandüller (Sarkaçlar) Nasıl Kullanılır?

 

Pandüller çakra aktivasyonu için kullanılabilir. Bireylerin neye ihtiyaç duyduklarına göre pandüllerin o bölgelere yönlendirilmesi işlemleri gerçekleştirilir. Sarkaç kullanımları ile çakra kontrolleri sağlandıktan sonra özel çakra taşlarının kullanımı da mümkündür. Pandüllerin kullanımlarının ardından özel kutularında muhafaza edilmesi son derece önemlidir.

 

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

 

Pandüllerin ilk önce evet/hayır ya da var/yok şeklinde programlanmasına dikkat edilmelidir. Ardından pandül iki parmak yardımıyla zincir kısmından tutulur ve kütle aşağı bakacak şekilde sarkıtılır. Bu işlem yapılırken pandülün titremeden tutulması ve sabit bir şekilde kalması oldukça önemlidir. Boşta kalan el pandülün sarkan ucunun alt kısmına yerleştirilir. Böylece hareketlerinin takip edilmesi sağlanır.

 

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

 

Pandüller yaşam alanlarının enerjilerinin temizlenmesi için tercih edilen ürünlerdir. Çakraların düzensiz çalışması halinde pandüllerin bu bölgelerde kullanımı mümkündür. Bu ürünlere merak edilen sorular sorularak bu sorulara cevap alınabilir. Sarkaçlar son derece geniş bir yelpazede kullanılan ürünlerdir. Yatak üzerinde döndürülmesi durumunda uykusuzluk sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.

 

Pandüllerin kullanım alanları ve uygulamaları aşamasında dikkat edilmesi gereken konularla alakalı blog yazılarımızı ve instagram paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz. Bu ürünleri satın almak ve farklı tasarım pandüllerimize göz gezdirmek için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR