HAKKIMIZDA

 

 

Arkadaş Hediyelik olarak sizlere Türkiye’nin en kaliteli hediyelik ürünlerini sunuyoruz. Meditasyon, yoga, tütsülük, mum, buhurdanlık ve tütsüler kategorisinde binlerce özel ürünü sizlere sunuyoruz.

 

Ürünlerimizin tamamı ithaldir ve ürünlerin anavatanından orijinal halleriyle temin edilmektedir. Peru, Tayland, Çin, Endonezya, Hindistan, Nepal gibi ülkelerden ürünlerimizi getiriyoruz. Alanlarında dünyanın en kaliteli ve standartlara en uygun ürünlerini orijinal şekilde sizlere sunuyoruz. Türkiye’de başka hiçbir yerde bulamayacağınız ürünleri, Arkadaş Hediyelik farkıyla temin edebilirsiniz.

 

 

YILLARA DAYANAN TECRÜBE

 

 

Yurt dışından getirdiğimiz ürünler dışında iki atölyemiz mevcuttur. Seramik ve mum atölyelerimizde uzman eller yılların tecrübesiyle sizler için en özel tasarım ve koleksiyonları hazırlıyor.

 

Arkadaş Hediyelik, yıllara dayanan tecrübesi, yurt içi ve yurt dışı bağlantıları ile sizlere benzersiz ürünler sunuyor. En özel tasarımları, koleksiyonları, nadide ürünleri Türkiye’de başka hiçbir yerde bulamayacağınız markaları sizlerle buluşturuyoruz!

 

 

 

SEKTÖRÜNDE LİDER 

 

 

Sektöründe lider marka olan Arkadaş Hediyelik, Dünya’nın birçok noktasında üretilen ve Türkiye’de ulaşılması mümkün olmayan ürünleri sizlere sunuyor! Aradığınız ürünü, Arkadaş Hediyelik farkıyla hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

 

 

Kişiye özel tasarım hediye arayanlar içinse atölyelerimizde özel dizaynlar tasarlıyoruz. Dilediğiniz ürünü kampanyalı fiyatlarla ve Arkadaş Hediyelik farkıyla hemen sipariş edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR