Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 3
Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 3
Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 3
Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 3

Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 3

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Pirinç silver pandüllerin ağırlıkları 25 gramdır.
  • Uzunlukları 3 cm iken enleri ise 1,7 cm kadardır.
  • Pirinç silver pandül zinciri ile beraber 20 cm’dir.
  • Bu ürün pirinç malzemeden üretilmiştir.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

 

Pirinç silver pandül rahatlama sağladığından kişilerin daha kolay bir şekilde uykuya dalmasını sağlar. Bunun yanında stres ve yorgunluktan kurtulmaya yardımcı olur. Kullanan kişilerin eğlenceli vakit geçirmesine imkan sunar. Kafa dağıtma ve odağın toplanması için kullanılabilir. Bu ürün hastalıkların tespit edilmesi amacıyla kullanılabilir. Bunun yanında hastalıkların iyileşip iyileşmeyeceği ile alakalı soruları cevaplama özelliği bulunur. Diğer bireylerin pandül sahibi olan kişi hakkındaki düşünceleri ile ilgili fikir sahibi olmaya yardımcı olur.

 

Pandül (Sarkaç) Nedir?

 

Pandül zincire veya ipe bağlı olan bir çeşit radyestezik araç olması ile dikkat çeker. Bu ürün sabit bir noktada tutulduğunda çeşitli enerjilere bağlı olarak salınım hareketi gerçekleştirir. Pandüllerin güçlendirici, tedavi edici ve koruyucu özellikleri bulunur. Pandül özellikleri taşımış olduğu enerjilerden gelir. Sarkaçlar yüksek emme kapasitelerine sahip olduğundan enerjisel frekansların ilgili bölgelere aktarılmasına yardımcı olma özelliği bulunur.

 

Pandül (Sarkaç) Nasıl Kullanılır?

 

Çakra aktivasyonları için istenen herhangi bir doğal taş tercih edilebilir. Kişilerin neye gereksinim duyduklarına bağlı olarak pandüllerin frekanslarının o bölgeye yönlendirilmesi sağlanır. Pandül kullanımı sayesinde çakra kontrollerinin gerçekleştirilmesinin ardından özel çakra taşları da kullanılabilir. Pandüller kullanılmadıklarında kendi kutularında ya da keselerinde muhafaza etmeye dikkat etmek önemlidir.

 

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

 

Öncelikle pandülün var/yok ya da evet/hayır şeklinde programlanması gerekir. Sonrasında pandül iki parmakla zincirin ucundan tutularak aşağıya bakacak şekilde sarkıtılır. Bu aşamada pandülü titretmeden tutmak ve sabit bir şekilde durmasını sağlamak son derece önemlidir. Diğer el pandülün sarkan ucu altına konur ve bu şekilde oluşan hareket takip edilir.

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

 

Pandül çeşitli alanların enerjilerinin temizlenmesi amacıyla kullanılabilir. Bu ürünler yatak üzerinde döndürüldüğü zaman uykusuzluk sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Vücutta hasta olan bir bölgeye tutulduğu zaman bu alanda iyileşme sağlama özelliği bulunur.

 

Pandüllerle ilgili daha detaylı bilgi almak ve bu ürünlerin hangi amaçlarla ve nasıl kullanıldığını öğrenmek için blog sayfamızı ve instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. Pandül çeşitlerimizi görmek ve kampanyalı ürünlerimizi satın almak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR