Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 14
Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 14
Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 14
Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 14

Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 14

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Ağırlığı 24 gramdır.
  • Bu ürünün uzunluğu 2,5 cm iken eni ise 2 cm kadardır.
  • Pandüllerin zincirleri ile beraber toplam uzunluğu 20 cm’dir.
  • Pirinç malzemelerden imal edilir.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

Çakraların doğru bir şekilde çalışıp çalışmadığının anlaşılması için pandüller kullanılabilir. Eğer önemli bir eşya satın alınıyorsa bu eşyaların sağlayacağı fayda ya da zararları görmek amacıyla pandüller kullanılabilir. Başka insanların yaşamış olduğu sağlık sorunlarının tespit edilmesi için bu ürünler kullanılabilir. Bu ürünler kaybolan eşyaların bulunması konusunda da yardımcı olur. Pandüllere doğru programlamalar yapılması durumunda kaybolan eşyaların bulunması için kullanımı mümkündür.

Pandül (Sarkaç) Nedir?

Pandül ya da diğer ismi ile sarkaçlar doğal taşların enerji özelliklerinin kanalize edilmesi sayesinde enerjilerin doğru bir şekilde yönlendirilmesine yardımcı olur. Bunun yanında çeşitli sorulara yanıt bulmayı sağlayan özel araçlar olmaları ile de dikkat çekerler. Pandüller yaşamsal enerjileri alarak sorulan soruların doğru bir şekilde yanıtlanmasını sağlarlar.

Pandül (Sarkaç) Nasıl Kullanılır?

Pandül kullanırken bazı konulara dikkat etmek bu araçlar ile iyi bir iletişim kurmaya yardımcı olur. Pandüller yaşamdaki enerjilerin yönlendirmesi olduğundan bu araçlar ile iyi ve pozitif bir iletişim kurulması son derece önemlidir. Bu ürünleri yalnızca tek bir kişi kullanmalıdır. Pandülü kullanım esnasında kişilerin şüpheye düşmesi halinde seansa ara vermeleri ve yeniden programlama yapmaları gerekir. Sarkacın programlanması için kullanılabilecek çeşitli yöntemler bulunur.

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

Pandül kullanılırken bu ürünün yalnızca bir kişi tarafından kullanılmasına dikkat etmek gerekir.  Pandülün farklı kişiler tarafından kullanıldığı düşünülüyorsa tütsü ile arındırma işlemi yapılmalıdır. Bunun yanında pandül ile gerçekleştirilen çalışmalarda pandüle sürekli negatif sorular sorulması doğru değildir. Bunun yerine daha net ve anlamlı sorular sormaya özen gösterilmelidir.

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

Pandüller kullanıldıkları ortamlardaki negatif enerjilerin temizlenmesine yardımcı olur. Bunun yanında kişilerin çakraların düzenli çalışması amacıyla da kullanılabilir. Kişiler pandüle merak ettikleri soruları sorarak bu sorulara cevap bulabilirler.

Pandüllerle ilgili daha detaylı bilgi edinmek ve bu ürünlerin nasıl kullanılacağını öğrenmek istiyorsanız blog sayfamızı ve instagram paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra pandül çeşitlerimizi satın almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR