Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 12
Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 12
Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 12

Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 12

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Ağırlığı 26 gramdır.
  • Bu ürünün uzunluğu 4 cm ve eni 2 cm kadardır.
  • Zinciri ile beraber toplamda 20 cm civarındadır.
  • Pirinç malzemeden üretilir.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

 

Pirinç pandüller kaybolan eşyaların bulunması amacıyla kullanılabilir. Stres ve yorgunluk durumlarının giderilmesine yardımcı olur. Rahatlama sağlama özelliği bulunduğundan kişilerin daha kolay bir şekilde uykuya dalmasını kolaylaştırır. Uyku kalitesini artırma özelliği vardır. Bu ürün hastalıkların tespit edilmesi amacıyla kullanılabilir. Bunun yanında hastalıkların iyileşip iyileşmeyeceği yönündeki sorulara cevap verme özelliği vardır. Kafa dağıtmaya ve odağı toparlamaya yardımcı olur. Fiziksel ve psikolojik hastalıkların öğrenilmesi ve tedavi edilmesi için kullanılabilir.

 

Pandül (Sarkaç) Nedir?

 

Pandüller, uç kısmında ahşap, doğal taş ya da pirinç kaplama malzeme bulunan ip ya da zincir benzeri nesneye bağlanan düzeneklerdir. Bu ürünler çoğunlukla sarkaç ismi ile de bilinir. Pandüllerin geniş bir kullanım alanı bulunur. Bu ürünler havada serbest bir şekilde salınım gerçekleştirerek enerji depolama özelliğine sahiptir. Depolamış oldukları enerji ile insanlara çeşitli konularda yardımcı olurlar. Pirinç silver pandüller akla gelebilecek pek çok farklı konuda kişilere yardımcı olabilecek güçlü ürünlerdir.

 

Pandüller (Sarkaçlar) Nasıl Kullanılır?

 

Pandüllerin kullanımlarında çeşitli uygulamalar izlenerek işlemler gerçekleştirilebilir. Bu ürünlere herhangi bir soru yöneltilmesi durumunda ip ya da zincirlerin iki parmakla tutulması ve ucundaki kütlenin serbest bırakılması gerekir. Kişiler kendileri ile alakalı sorular soracaklarsa bu aşamada farklı bir şey yapmalarına gerek duyulmaz. Fakat farklı bir kişi ile alakalı sorular sorulacaksa o kişinin fotoğrafları kullanılarak aynı işlemler gerçekleştirilebilir.

 

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

 

Pandüle soru sorulurken soruların net olmasına dikkat edilmelidir. Bunun haricinde pandüle sorulan soruların cevaplarının evet/hayır şeklinde olmasına özen gösterilmelidir. Pandüle soru soran kişilerin zihinlerinin açık olması önemlidir. Derin bir üzüntü ile sorulan soruların cevaplarının sağlıklı bir şekilde alınması mümkün olmaz.

 

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

Pandüller, ortamda bulunan negatif enerjilerinin temizlenmesi amacıyla kullanılabilen ürünlerdir. Bunun haricinde çakraların düzgün çalışıp çalışmadığının anlaşılması amacıyla da bu ürünler rahatlıkla kullanılabilir. Ortamdaki negatif enerjilerin belirlenmesi amacıyla bu ürünler sıklıkla kullanılır. Pandül yatak üzerinde döndürüldüğünde kişilerin rahat bir uyku çekmesine yardımcı olur.

 

Pandüller hakkında daha detaylı bilgi almak için blog sayfamızı ve instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanında pandül çeşitlerimizi satın almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR