Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 10
Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 10
Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 10

Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) No 10

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Pirinç silver pandül no 10 25 gram ağırlığındadır.
  • Bu ürünün uzunluğu 2,5 cm iken eni ise 1 cm kadardır.
  • Zinciri ile beraber toplamda 20 cm uzunluğu bulunur.
  • Bu ürünler pirinç malzemelerden üretilirler.

Pirinç Silver Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

 

Kişilerin herhangi bir eşya ya da mülk alma durumlarında bu eşyaların sağlayacakları faydaları görebilmek adına pandüller kullanılabilir. Diğer insanların pandül kullanan kişiler ile alakalı ne düşündüğüyle ilgili pandüle çeşitli sorular sorulabilir. Bu ürün kaybolan eşyaların bulunması konusunda da yardımcı olur. Eşyalar hangi ortamlarda kayboldularsa pandüle programlama yapılarak kaybolan eşyaların bulunması işlemi gerçekleştirilebilir. Ev içerisinde kaybolan eşyaların bulunması konusunda daha iyi çözümler sunacaktır. Bunun yanında vücutta tespit edilemeyen hastalık durumlarının tespit edilmesine yardımcı olur.

 

Pandül (Sarkaç) Nedir?

 

Pandüller zincir ya da ip ucuna sallanabilecek şekilde bir kütlenin bağlanması ile oluşturulan düzeneklere verilen isimdir. Pandüller çoğunlukla sarkaç ismi ile de anılır. Pandüllerin dengesi kütle çekim kuvveti yardımıyla gerçekleştirilir. Düzenek sürekli olarak denge noktası çevresinde hareketlerini sürdürür. Pandüllerin kullanımlarında genellikle doğal taşlar tercih edilir. Negatif enerjinin tespiti, çakra aktivasyonu ya da enerjilerin dengelenmesi amacıyla bu düzenekler rahatlıkla kullanılabilir.

 

Pandül (Sarkaç) Nasıl Kullanılır?

 

Pandüller kullanılırken farklı uygulamalar tercih edilebilir. Eğer pandüle bir soru yönlendirilecekse ip ya da zincir iki parmak ile tutularak ucunda bulunan kütle serbest bırakılır. Pandül ile kullanıcı arasındaki uyum zamanla gelişir ve ürün performansı bu yönde artış gösterir. Bu uyumun artırılması amacıyla pandül zaman zaman avuç içine alınmalı ve enerji geçişi olmasına izin verilmelidir.

 

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

 

Pandül kullanımı esnasında bu ürünün sadece bir kişi tarafından kullanıldığına emin olmak gerekir. Bunun yanında pandüle sürekli olarak negatif sorular sormaktan kaçınmak gerekir. Bunun yerine anlamlı ve net sorular sormaya özen gösterilmelidir. Değişik cümlelerle olsa bile aynı soruların sürekli olarak sorulmasından kaçınılmalıdır.

 

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

 

Pandül, yaşam alanlarının enerjilerinin temizlenmesi için kullanılabilen bir üründür. Pandül yatak üzerinde döndürüldüğünde kişilerin uykusuzluk sorunlarına iyi gelme özelliği bulunur. Bunun yanı sıra vücutta hastalık olan alanların tespit edilmesi amacıyla da kullanılabilir.

 

Pandül kullanım alanları ve uygulamanın nasıl gerçekleştirileceği ile ilgili merak ettiğiniz konular için blog sayfamızı ve instagam paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz. Pandül çeşitlerimizi satın almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR