Pirinç Pandül (Sarkaç) No 9
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 9
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 9
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 9

Pirinç Pandül (Sarkaç) No 9

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Ağırlığı 18 gramdır.
  • Bu ürünlerin uzunlukları 4 cm’dir ve enleri ise 2 cm’dir.
  • Zinciri ile birlikte toplamda 20 cm’dir.
  • Bu ürünler pirinç malzemelerden imal edilir.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

 

Pandüller kaybolan eşyaların kolay bir şekilde bulunmasına yardımcı olur. Diğer insanların pandül sahibi ile ilgili düşünceleri ile ilgili bilgi verir. Ortamların negatif enerjilerden, nazardan ve buna benzer kötü etkilerden korunmasını sağlar. Kişilerin stres ve yorgunluklarını alma özellikleri bulunur. Hastalıkların tespit edilmesi amacıyla kullanılan ürünlerdir. Bunun yanında hastalıkların iyileşip iyileşmeyeceği ile alakalı soruların cevaplanmasını sağlar. Psikolojik ve fiziksel hastalıkların iyileşmesine ve bu hastalıkların öğrenilmesine yardımcı olur.

 

Pandül (Sarkaç) Nedir?

 

Bir ip ya da zincirin uç kısmına sallanabileceği şekilde bir kütlenin bağlanmasıyla elde edilen düzeneklere pandül denir. Pandüller kütle çekim kuvveti yardımıyla dengesini sağlamaya çalışır. Denge noktası çevresinde salınarak hareket etme özelliği bulunur. Pandüller doğal taş enerjileri ile çakra aktivasyonu, negatif enerjilerin tespit edilmesi ve dengelenmesi amacıyla kullanılır.

 

Pandüller (Sarkaçlar) Nasıl Kullanılır?

 

Pandüller kullanılırken basit sorular sormaya özen gösterilmelidir. Bu ürünler soru cevap amacıyla kullanılacaksa evet/hayır veya var/yok anlamında programlanmasına özen gösterilmelidir. Ardından zincirin ucundan iki parmak ile tutularak aşağı sarkıtılır. Bu şekilde pandülün titremeden ve sabit bir şekilde durmasına dikkat edilmelidir. Boşta kalan ile pandülün altın konur ve pandülün hareketleri izlenir.

 

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

 

Pandüle soru sorma aşamasında soruların net olmasına özen gösterilmelidir. Bunun haricinde pandüle yöneltilen soruların cevaplarının evet ya da hayır şeklinde olmasına özen gösterilmesi gerekir. Soru sorarken kişilerin zihinleri açık olmalıdır. Derin bir üzüntü ile sorulan sorularda sağlıklı cevapların alınması mümkün olmayacaktır.

 

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

 

Pandüller mekanlardaki negatif enerjilerin belirlenmesi için kullanılabilir. Bunun yanında çakraların düzgün çalışıp çalışmadığını anlamak için de sıklıkla kullanılırlar. Ortamda bulunan negatif enerjilerin temizlenmesine yardımcı olma özelliği bulunur. Pandüller yatak üzerinde döndürüldüğünde uykusuzluk gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olur. Vücutta hasta olan bölgelere tutulduğunda bu alanların iyileşmesini sağlar.

 

Pandüller ve kullanımı ile alakalı daha fazla bilgi almak için instagram hesabımızı takip edebilir blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Pandül çeşitlerimizi satın almak ve kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olmak adına lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR