Pirinç Pandül (Sarkaç) No 8
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 8
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 8
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 8

Pirinç Pandül (Sarkaç) No 8

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Ağırlığı 25 gramdır.
  • Bu ürünün uzunluğu 3 cm iken eni ise 2,5 cm kadardır.
  • Ürün zinciri ile birlikte toplamda 20 cm’dir.
  • Pirinç malzemeden üretilmiştir.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

 

Mülk veya önemli bir eşya alma durumunda eşyanın kişilere sağlayacakları ve sağlamayacaklarını görmek adına pandül kullanılabilir. Başka insanların pandül sahibi kişi ile ilgili ne düşündüğü ile alakalı sorular sorulabilir. Pandülün en önemli faydalarından biri kaybolan eşyaların bulunmasına yardımcı olmasıdır. Eşya hangi ortamda kaybolduysa pandüle doğru bir şekilde programa yapılarak eşyaların bulunması sağlanabilir. Ev içerisinde kaybolan eşyaların bulunmasında iyi bir çözüm sağlar. Vücutta tespit edilemeyen çeşitli hastalıkların yerlerinin bulunmasını sağlar.

 

Pandül (Sarkaç) Nedir?

 

Pandül, bir ip ya da zincir ucuna sallanabilecek bir kütlenin bağlanması ile oluşturulan basit düzeneklerdir. Bu ürünler çoğunlukla sarkaç ismi ile de bilinir. Pandüllerin dengesi kütle çekim kuvveti sayesinde sağlanır. Bu düzenek her zaman denge noktasının çevresinde hareket eder. Pandül kullanımlarında doğal taşlar önemli bir yere sahip olması ile dikkat çeker. Negatif enerjilerin tespit edilmesi, enerjilerin dengelenmesi ve çakra aktivasyonu amacıyla pandül kullanılabilir.

 

Pandül (Sarkaç) Nasıl Kullanılır?

 

Çakra aktivasyonu amacıyla farklı doğal taşlar kullanılabilir. Bireylerin gereksinimlerine göre pandüllerin frekanslarının o bölgeye yönlendirilmesi mümkündür. Pandüllerin kullanımları ile çakranın kontrolünün sağlanmasından sonra özel çakra taşları da kullanılabilir. Pandüller kullanıldıktan sonra özel kutularında muhafaza edilmelidir.

 

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Sorular Sorulur?

 

Pandüllerin kullanımları esnasında sadece bir kişiye ait olmasına dikkat edilmelidir. Pandülün farklı kişilerce kullanılması halinde enerjilerinin tütsü ile temizlenmesi gerekir. Pandüller ile gerçekleştirilen çalışmalarda sürekli negatif soru sorulmasından kaçınılmalıdır. Bunun yanında anlamlı ve net sorular sorulmasına da özen gösterilmesi önemli bir konudur.

 

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

 

Pandüller çeşitli alanların enerjilerinin temizlenmesi için kullanılan ürünlerdir. Çakraların düzensiz bir şekilde çalışması halinde bu ürünlerin kullanımı mümkündür. Bunun dışında pandüllere merak edilen çeşitli sorular da sorulabilir. Pandüller yatak üzerinde gezdirilerek uykusuzluk problemlerinin giderilmesi sağlanabilir.

 

Pandüllerle alakalı detaylı bilgiler almak ve pandüllerin nasıl kullanıldığını öğrenmek için blog sayfamızı ve instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. Bunun yanında pandül çeşitlerimiz ve kampanyalı ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR