Pirinç Pandül (Sarkaç) No 20
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 20

Pirinç Pandül (Sarkaç) No 20

0,00

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Ağırlığı 18 gramdır.
  • Bu ürünün uzunluğu 3 cm kadardır ve eni ise 1 cm’dir.
  • Zinciri ile beraber yaklaşık 20 cm uzunluğundadır.
  • Pirinç pandüller pirinç malzemelerden imal edilirler.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

Pandüller hem kişilerin kendileri hem de başkaları ile alakalı merak ettiği sorulara cevap verme özelliğine sahiptir. Bu ürünler ortamdaki negatif enerjilerin giderilmesini saplar. Bunun haricinde kaybolan eşyaların bulunması amacıyla da kullanılan ürünlerdir. Stres ve yorgunluk gibi sorunlardan kurtulmaya yardımcı olur. Çeşitli hastalıkların tespit edilmesi için pandüller kullanılabilir. Hastalıkların iyileşip iyileşmeyeceği ile ilgili sorulara da cevap veren ürünlerdir. Bu düzenekler insanların eğlenceli zaman geçirmesine ve morallerinin yüksek olmasına yardımcı olur.

Pandül (Sarkaç) Nedir?

Pandüller zincir ya da ipin ucuna sallanacak şekilde yerleştirilen bir kütlenin yerleştirilmesi ile meydana gelen düzeneklerdir. Sarkaçlar dengeyi kütle çekim kuvvetlerinin yardımıyla sağlarlar. Pandüller denge noktalarının çevrelerinde hareket etme özelliğine sahip olan düzeneklerdir. Bu ürünlerin kullanımlarında doğal taşlar büyük bir öneme sahiptir. Çakra aktivasyonu ve enerjinin dengelenmesi amacıyla da kullanılır. Pandüller koruyucu, tedavi edici ve güçlendirici özelliklere sahip olan ürünlerdir.

Pandüller (Sarkaçlar) Nasıl Kullanılır?

Çakra aktivasyonları amacıyla çeşitli doğal taşların kullanımı mümkündür. Kişilerin ihtiyaç duydukları konuya göre frekanslarının oraya yönlendirilmesiyle işlemler gerçekleştirilir. Pandüllerin kullanımları sayesinde çakra kontrollerinin sağlanması mümkündür. Sonrasında ise özel çakra taşlarının kullanımıyla işlem tamamlanabilir. Pandüller kullanılmadıkları zaman kendi kutularında muhafaza edilmeleri önemlidir.

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

Pandülün öncelikle evet/hayır ve var/yok sorularına göre programlanması işlemleri gerçekleştirilir. Sonrasında sağ elin iki parmağı yardımıyla zincir tutulur ve kütlenin serbest bir şekilde hareket etmesi sağlanır. Pandül bu şekilde tutulurken elin titrememesi son derece önemlidir. Pandülün sabit bir şekilde tutulmasına özen gösterilmelidir. Boşta kalan el ise pandülün sarka ucunun alt kısmında yerleştirilir ve bu şekilde kütlenin hareketlerinin takip edilmesi sağlanır.

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

Pandüllerin kullanımlarında birtakım farklı uygulamalar tercih edilebilir. Pandüller çeşitli yaşam alanlarının enerjilerinin temizlenmesi için kullanılan ürünlerdir. Yatak üzerinde kullanılması halinde kişilerin rahat bir uyku çekmesine yardımcı olma özelliği bulunur. Bunun yanında çakra düzensizliklerinin giderilmesi için de kullanılan ürünlerdir.

Pandül kullanımları ve uygulamaları esnasında dikkat edilmesi konularla ilgili blog sayfamızı ve instagram paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz. Bunun yanında pandül çeşitlerimizi satın almak, pandüllerimizi incelemek ve kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR