Pirinç Pandül (Sarkaç) No 19
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 19
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 19

Pirinç Pandül (Sarkaç) No 19

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • 22 gram ağırlığa sahip olan bir üründür.
  • Bu ürünün uzunluğu 4 cm’dir ve eni ise 1 cm’dir.
  • Pandülün zinciri ile uzunluğu toplamda 20 cm kadardır.
  • Pirinç pandüller pirinç malzemelerden üretilirler.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

Pandüller çoğunlukla çakra kontrolleri maçıyla kullanılan düzeneklerdir. Herhangi bir çakrada tıkanıklık olması halinde pandüller ile bu durumun tespit edilmesi mümkün olur. Vücutta herhangi bir alanda tespit edilemeyen bir rahatsızlık olması halinde pandül yardımıyla bu hastalıklar tespit edilebilir. Pandüllerin en önemli faydalarından biri de kişilerin kendileri ile ilgili sorulara rahat bir şekilde cevap bulabilmeleridir. Kaygı, stres ve endişe gibi durumların ortadan kalkması amacıyla da kullanılan ürünlerdir.

Pandül (Sarkaç) Nedir?

Pandüller ya da diğer adı ile sarkaçlar doğal taş enerjilerinin kanalize edilmesi sayesinde doğru bir şekilde yönlendirilirler. Bu şekilde çeşitli sorulara yanıt bulma özellikleri vardır. Bu düzenekler yaşamsal enerjileri alarak sorulara çeşitli yanıtlar verilmesine olanak tanır. Bunun yanında pandüllerin koruyucu, güçlendirici ve tedavi edici gibi birtakım özellikleri de bulunur.

Pandüller (Sarkaçlar) Nasıl Kullanılır?

Pandül kullanımları esnasında bu düzeneklere basit sorular sormaya özen gösterilmelidir. Pandüller başkaları ile ilgili bilgi almak y da pandülü kullanan kişinin aradığı yanıtları bulmak için kullanılabilir. Pandüller kullanılırken soruların net olarak sorulmasına dikkat edilmelidir. Bu ürünler insanların çakra dengesini sağlamak için de kullanılır. Bunun yanında pandüller ortamdaki negatif enerjinin giderilmesi amacıyla da tercih edilir.

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

Pandüle soru sorulurken net olmaya özen gösterilmelidir. Bunun haricinde pandüle sorulan soruların cevaplarının evet/hayır ya da var/yok gibi olması gerekir. Soru soran kişilerin bu soruları açık bir zihin ile sorması önemli bir konudur.  Sorular derin bir üzüntü içerisinde sorulduğu zaman doğru cevapların alınması beklenmemelidir.

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

Pandüller ortamda bulunan negatif enerjilerin tespit edilmesi için kullanılabilir. Uyku sorunu yaşayan kişiler bu ürünler yatak üzerinde döndürdüğü zaman uykusuzluk sorunları azalacaktır. Bunun yanında vücuttaki hastalıklara tutulduğunda bu hastalıkların iyileşmesine yardımcı olma özelliği bulunur. Çakraların düzensiz bir şekilde çalışması halinde bunların düzene girmesini sağlar. Çakraların dengelenmesi amacıyla da sıklıkla kullanılan ürünlerdir.

Pandüllerle alakalı olarak daha detaylı bilgi almak ve kullanımlarını öğrenmek için instagram paylaşımlarımızı ya da blog sayfamızı takip edebilirsiniz. Pandül çeşitlerimizi satın almak ve ürünlerimize göz gezdirmek için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR