Pirinç Pandül (Sarkaç) No 18
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 18
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 18

Pirinç Pandül (Sarkaç) No 18

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Ağırlığı 30 gramdır.
  • Bu ürünün uzunluğu 4 cm kadardır ve eni ise 2 cm’dir.
  • Zinciri ile beraber toplamda 20 cm uzunluğa sahiptir.
  • Bu ürünler pirinç malzemelerden üretilirler.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

Pirinç pandüller kişilerin hem psikolojik hem de fizyolojik rahatsızlıklarının tespit edilmesine yardımcı olur. Bunun yanında tespit edilen hastalıkların iyileştirilmesi amacıyla da kullanılan ürünlerdir. Pandüller bulundukları ortamlarda negatif enerjilerin alınmasına yardımcı olur. Ortamda bulunana nazar ve buna benzer kötü etkilerin giderilmesini sağlar. Pandüller insanların kendileri ve başkaları ile alakalı merak edilen sorulara anlamlı yanıtlar bulmalarına olanak tanır. Pandüller kaybolan eşyaların bulunması amacıyla da sıklıkla kullanılan düzeneklerdir.

Pandül (Sarkaç) Nedir?

Pandüller ahşap, pirinç kaplama ya da doğal taşlardan oluşan zincir veya ip ile bağlanan düzeneklerdir. Bu düzeneklerden pek çok alanda faydalanılabilir. Pandüller havada serbest bir şekilde salınım hareketi yaparak enerji toplarlar. Topladıkları enerjiler sayesinde kişilere çeşitli konularda yardımcı olurlar.

Pandül (Sarkaç) Nasıl Kullanılır?

Pandüller çeşitli alanlarda rahatlıkla kullanılabilen düzeneklerdir. Sarkaçlara herhangi bir konu ile alakalı soru sorulacaksa zincir veya ip iki parmak arasında tutularak pandül ucunun serbest bir şekilde dönmesi sağlanır. Kişiler pandüle kendileri ile alakalı bir soru sorduklarında bu işlemi yapmaları yeterli olacaktır. Fakat bu ürünlere başka bir kişi ile ilgili soru sorulacaksa o zaman o kişinin fotoğrafı kullanılarak aynı işlemler gerçekleştirilebilir.

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

Pandüllerin kullanımı esnasında bu düzeneklerin sadece bir kişi tarafından kullanılması son derece önemli bir konudur. Pandülün farklı kişiler tarafından kullanılması durumunda öncelikle bir tütsü kullanılarak arındırma işlemi gerçekleştirilmelidir. Pandül ile gerçekleştirilen çalışmalarda bu düzeneklere sürekli olarak negatif sorular sorulması doğru değildir. Bunun yanında pandüle değişik cümlelerle sürekli aynı soruların sorulmasından da kaçınmak gerekir. Bu ürünlere her zaman net ve anlamlı sorular sorulması önemlidir.

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

Pandül, farklı mekanlardaki enerjilerin temizlenmesi için kullanılır. Bunun yanında çakraların düzensiz bir şekilde çalıştığı düşünülüyorsa bunların düzeltilmesi amacıyla da kullanılabilir. Pandül ile gerçekleştirilen çalışmalarda bu düzeneklere sürekli olarak negatif sorular sormaktan kaçınmak gerekir. Sarkaçlara merak edilen çeşitli soruların sorulması da mümkündür.

Pandüllerle ilgili merak ettiğiniz tüm konulara blog sayfamızdan ve instagram paylaşımlarımızdan ulaşabilirsiniz. Pandül çeşitlerimizi görmek, alışveriş yapmak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR