Pirinç Pandül (Sarkaç) No 17
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 17
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 17

Pirinç Pandül (Sarkaç) No 17

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Ağırlığı 10 gramdır.
  • Bu ürünlerin uzunlukları 4 cm iken eni ise 2 cm’dir.
  • Zinciriyle beraber toplamda 20 cm uzunluğunda olan bir üründür.
  • Pirinç malzemeden üretilir.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

Kişiler önemli bir eşya alıyorlarsa bu eşyaların sağladığı ve sağlamadığı faydaları görmek için pandüller kullanılabilir. Başka insanların pandül sahibi ile alakalı düşüncelerini öğrenmek için sıklıkla kullanılır. Kişilerin yaşamış olduğu sağlık sorunlarını bulmak adına kullanılan ürünlerdir. Pandüllerin en önemli faydalarından biri kaybolan eşyaların yerlerini tespit etmesidir. Özellikle evde kaybolan eşyaların bulunması adına iyi bir çözüm sunar. Pandül sahibi olan kişiler kendileri ile alakalı soruları pandüle sorarak cevap alabilirler. Vücutta tespit edilemeyen herhangi bir rahatsızlığın belirlenmesi için de bu ürünler rahatlıkla kullanılabilir.

Pandül (Sarkaç) Nedir?

Pandüller yaşam enerjisinin doğru bir şekilde kanalize edilmesini sağlar. Taşıdıkları enerji sayesinde insanlar için çeşitli yararları bulunur. Pandülün doğru bir şekilde kullanımı sayesinde pek çok fayda görülebilir. Bunun yanında pek çok alandaki farklı sorulara yanıt bulmaya yardımcı olur. Fakat sorulara doğru cevaplar alabilmek için bağlantının doğru bir şekilde kurulması önemlidir.

Pandüller (Sarkaçlar) Nasıl Kullanılır?

Pandül kullanırken birtakım konulara dikkat edilmesi durumunda pandül ile iyi bir iletişim kurmak mümkün olur. Bu düzenekler yaşamdaki enerjinin yönlendirmesi olduğundan pandüller ile iyi ve pozitif bir iletişim kurulmaya dikkat edilmelidir. Pandüllerin tek bir kişi tarafından kullanılması gerekir. Bir pandül sadece bir kişinin olmalıdır ve birine ait olan sarkaçların başkaları tarafından kullanılmaması son derece önemlidir. Sarkaç kullanılırken kişilerin şüpheye düşmesi halinde seansa ara vermeleri ve pandülü yeniden programlamaları gerekir.

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

Pandül kullanımlarında ürünün sadece bir kişi tarafından kullanılması son derece önemlidir. Bu düzeneklere sürekli olarak olumsuz sorular sormaktan kaçınmak gerekir. Bunun yerine anlamlı ve net sorular sorulması oldukça önemlidir. Değişik cümlelerle dahi olsa pandüllere sürekli olarak aynı sorular sorulmamalıdır.

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

Pandüller insanların yaşam alanlarındaki nazar gibi negatif enerjilerin temizlenmesine yardımcı olur. Uykusuzluk problemi yaşayan kişiler pandülleri yatak üzerinde döndürdükleri zaman rahat bir uyku çekebilirler. Çakraların düzensiz bir şekilde çalıştığı düşünülüyorsa pandüller ile düzeltilmesi mümkündür.

Pandüller ile alakalı daha detaylı bilgi almak ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için blog sayfamızı ve instagram paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz. Pandül çeşitlerimizi incelemek ve kampanyalı ürünlerimizi satın almak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR