Pirinç Pandül (Sarkaç) No 16
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 16
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 16

Pirinç Pandül (Sarkaç) No 16

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Ağırlığı 15 gramdır.
  • Bu ürünün uzunluğu 3 cm eni ise 1 cm’dir.
  • Zincirleri ile beraber toplamda 20 cm uzunluğa sahiptir.
  • Pirinç malzemeden imal edilir.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

Pandüller kişilerin hem kendileri hem de başkaları ile ilgili merak edilen anlamlı sorulara yanıt bulmayı sağlar. Bu ürünler ortamın negatif enerjiden arınmasına yardımcı olur. Bunun yanında kaybolan eşyaların bulunmasına yardımcı olur. Stres ve yorgunluktan kurtulmayı sağlar. Hastalıkların tespit edilmesi amacıyla kullanılır. Bunun yanında iyileşip iyileşmediği ile alakalı soruları cevaplama özelliği vardır. Kişilerin eğlenceli vakit geçirmesini sağlar ve moralin düzelmesine yardımcı olma özelliği bulunur.

Pandül (Sarkaç) Nedir?

Pandüller bir zincir ya da ipin uç kısmına sallanabilecek bir kütlenin başlanması ile ortaya çıkan basit düzeneklerdir. Bu düzenekler dengeyi kütle çekim kuvvetleri ile gerçekleştirir. Düzenek, denge noktalarının çevrelerinde hareket ederler. Pandül kullanımlarında doğal taşlar büyük bir öneme sahiptir. Enerjilerin dengelenmesi, çakra aktivasyonları amacıyla kullanılır. Bu ürünlerin güçlendirici, koruyucu ve tedavi edici özellikleri bulunur.

Pandüller (Sarkaçlar) Nasıl Kullanılır?

Çakranın aktivasyonunu gerçekleştirmek adına farklı doğal taşlar tercih edilebilir. Bu aşamada bireyler neye ihtiyaç duyuyorsa pandül frekanslarının o bölgeye yönlendirilmesi işlemi gerçekleştirilebilir. Pandül kullanımları ile çakra kontrollerinin sağlanmasının ardından özel çakra taşlarının kullanımı da mümkündür. Bu ürünler kullanılmadıklarında kendi kutularında ya da keselerinde saklanmalıdır.

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

İlk önce pandüle var/yok ya da evet/hayır sorularına programlamak gerekir. Sağ elin iki parmağı ile zincir ucundan tutulmalıdır ve kütle aşağı doğru sarkıtılır. Bu aşamada pandülün titretmeden tutulmasına dikkat etmek gerekir. Ayrıca sabit bir şekilde durmasına da özen gösterilmelidir. Diğer el ise pandülün sarkan ucunun alt kısmına konur ve oluşan hareketler bu şekilde takip edilir.

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

Pandül kullanımlarında çeşitli uygulamaların izlenmesi mümkündür. Bu ürünler ev ve iş yeri gibi çeşitli yaşam alanlarının enerjilerinin temizlenmesi amacıyla kullanılabilir. Yatak üzerinde döndürülme işlemi gerçekleştirildiğinde kişilerin rahat bir şekilde uyuması mümkün olur. Çakranın düzensiz bir şekilde çalıştığı zamanlarda düzenlenmesi amacıyla kullanılabilir. Sarkaç kullanımları son derece geniş bir yelpazeye sahiptir.

Pandüllerin kullanımları ve uygulama sırasında dikkat edilmesi gereken konulara blog yazılarımızdan ve instagram hesabımızdan ulaşmanız mümkündür. Pandüllerimizi satın almak ve farklı tasarım pandüllerimize göz atmak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR