Pirinç Pandül (Sarkaç) No 15
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 15
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 15
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 15

Pirinç Pandül (Sarkaç) No 15

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Pirinç pandül ağırlığı 19 gram civarındadır.
  • Bu ürünün uzunluğu 3 cm iken eni ise 1 cm kadardır.
  • Pirinç pandülün zincirle birlikte toplam uzunluğu 20 cm’dir.
  • Pirinç malzemelerden imal edilir.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

Pirinç pandüller kişilerin eğlenceli vakit geçirmesine olanak tanır. Bunun yanında kişilerin moralinin desteklenmesini sağlar. Kullanılan ortamların negatif enerjilerden nazar ve buna benzer kötü etkilerden arındırılmasına olanak tanır. Bu ürünler stres ve yorgunluk atmaya yardımcı olma özelliğine sahiptir. Pandüller kişilerin hem kendileri hem de başkaları ile ilgili merak ettiği anlamlı sorulara yanıt bulmayı sağlar. Psikolojik ve fiziksel sorunların öğrenilmesini ve bunların iyileştirilmesini sağlar.

Pandül (Sarkaç) Nedir?

Pandüller, uç kısımlarında ahşap, doğal taş ya da pirinç kaplama bulunan bir ip ya da zincire bağlanan düzeneklerdir. Pandüller insanlar tarafından genellikle sarkaç ismi ile de bilinirler. Bunun yanında geniş bir kullanım alanı bulunur. Pandüller havada serbest salınım sergileyerek enerji depolama özelliğine sahiptir. Bu enerji ile insanlara çeşitli konularda yardımcı olur. Pandüller akla gelebilecek pek çok farklı konuda kişilere yardımcı olan güçlü ürünlerdir.

Pandül (Sarkaç) Nasıl Kullanılır?

Pandül kullanımlarında çeşitli uygulamalar izlenebilir. Bu ürüne herhangi bir soru yöneltilecekse zincir veya ip iki parmakla tutularak ürünün ucunda bulunan kütlenin serbest bir şekilde dönmesi sağlanır. Kişiler kendileri ile alakalı sorular sorduklarında herhangi başka bir şey yapmalarına ihtiyaç duyulmaz. Fakat farklı biri ile alakalı soru sorulduğunda fotoğraf üzerinden aynı uygulamalar gerçekleştirilebilir.

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

Pandülün sadece bir kişi tarafından kullanıldığına emin olmak önemli bir konudur. Pandülü farklı bir kişinin kullandığı düşünülüyorsa tütsü ile arındırılması gerekir. Bunun yanında pandüllere sürekli kötü sorular sorulmamalıdır. Gerçekten anlamlı sorular net bir şekilde hazırlanmalıdır. Farklı cümlelerle bile olsa aynı soruların sürekli sorulmaması gerekir.

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

Pandüller ortamdaki enerjinin temizlenmesini sağlama özelliğine sahiptir. Çakraların düzensiz olarak çalıştığı düşünülüyorsa pandüller ile düzenlenmesi sağlanabilir. Bunun yanında pandüllere istenen herhangi bir sorunun sorulması mümkün olur.

Pandüllerle ilgili merak ettiğiniz her türlü konu ile ilgili blog sayfamızı ve instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz. Bunun haricinde pandüllerimizi incelemek ve kampanyalarımız ile ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR