Pirinç Pandül (Sarkaç) No 13
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 13
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 13
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 13

Pirinç Pandül (Sarkaç) No 13

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Ağırlığı 15 gramdır.
  • Bu ürünün uzunluğu 2 cm iken eni ise 1 cm kadardır.
  • Zinciri ile beraber toplamda 20 cm uzunluğu bulunur.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

 

Pirinç pandüller rahatlama sağlama özelliğinden dolayı kişilerin kolaylıkla uykuya dalmasına yardımcı olur. Stres ve yorgunlukların giderilmesini sağlar. Bu ürünü kullanan kişiler eğlenceli vakit geçirme imkanı elde ederler. Kafa dağıtma ve odağın toplanması amacıyla da sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Pandüller kişilerde bulunan hastalıkların tespit edilmesi için de kullanılır. Bunun haricinde hastalıkların iyileşip iyileşmediği ile alakalı sorulara cevap verebilme özelliği vardır. Pandüller diğer kişilerin pandül sahibi ile alakalı düşünceleri ile ilgili fikir sahibi olmayı da sağlar.

 

Pandül (Sarkaç) Nedir?

 

Pandüller ipe veya zincire bağlı olan radyestezik araçlara verilen isimdir. Pandüller sabit bir noktada tutuldukları zaman enerjilere bağlı olarak salınım gerçekleştirirler. Bunun yanında pandüllerin güçlendirici, koruyucu ve tedavi edici gibi çeşitli özellikleri de vardır. Pandüllerin özellikleri taşıdıkları enerjilerden kaynaklanır. Bu ürünler yüksek emme kapasitesi barındırdığından enerjisel frekanslarını ilgili bölgelere sorunsuz bir şekilde aktarabilirler.

 

Pandül (Sarkaç) Nasıl Kullanılır?

 

Pandüller çoğunlukla çakra aktivasyonu için kullanılabilir. Bu amaçla herhangi bir doğal taşın kullanımı mümkündür. Bireylerin neye gereksinimleri olduğuna göre pandüllerin frekanslarının o bölgelere yönlendirilmesi sağlanabilir. Pandüllerin kullanımı ile çakra kontrolleri gerçekleştirilebilir. Sonrasında özel çakra taşlarının kullanımı da mümkündür. Pandüller kullanılmadığında özel kutularında muhafaza edilmesi önemli bir konudur.

 

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

 

İlk önce pandülün evet/hayır ya da var/yok sorularına cevap verecek şekilde programlanması sağlanır. Pandül iki parmak yardımıyla zincirinden tutulur. Kütle aşağı bakacak şekilde sarkıtma işlemi gerçekleştirilir. Bu işlem gerçekleştirilirken pandülün titretmeden tutulması ve sabit bir şekilde tutulmasının sağlanması son derece önemlidir. Boşta kalan el ise pandülün altına konarak hareketlerinin takip edilmesi işlemi gerçekleştirilir.

 

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

 

Pandüller çeşitli alanlardaki negatif enerjilerin temizlenmesi için kullanılabilen ürünlerdir. Sarkaçlar yatak üzerinde serbest salınıma bırakıldığında uykusuzluk problemlerinin giderilmesini sağlarlar. Vücutta hasta olan bölgelerin iyileşmesi amacıyla da kullanılabilen ürünlerdir.

Pandüllerin nasıl kullanıldığı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için blog sayfamızı ve instagram paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz. Pandül çeşitlerimiz hakkında bilgi almak ve kampanyalı ürünlerimizi satın almak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR