Pirinç Pandül (Sarkaç) No 11
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 11
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 11
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 11

Pirinç Pandül (Sarkaç) No 11

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Ağırlığı 31 gramdır.
  • Bu ürünün uzunluğu 4 cm iken eni ise 3 cm civarındadır.
  • Pandülün zincirle beraber uzunluğu toplamda 20 cm kadardır.
  • Pirinç malzemeden imal edilen bir üründür.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

 

Pandüller genellikle çakra kontrollerinin gerçekleştirilmesi için kullanılan ürünlerdir. Herhangi bir çakrada tıkanıklık sorununun olması durumunda pandüller kullanılabilir. Vücudun herhangi bir bölgesinde tespit edilemeyen bir hastalık olması halinde bu hastalıkların tespit edilebilmesi amacıyla pandüller kullanılabilir. Bu ürünün en önemli faydalarından biri de kişilerin kendileri ile alakalı sorulara cevaplar bulabilmesidir. Bunun yanında stres, endişe, kaygı gibi sorunların giderilmesi için de sarkaçlar sıklıkla kullanılır.

 

Pandül (Sarkaç) Nedir?

 

Pandüller doğal taşların enerjilerinin kanalize edilmesiyle doğru şekilde yönlendirilmesini sağlar. Böylece çeşitli sorulara yanıt bulmayı sağlayan düzeneklerdir. Pandüller yaşamsal enerjileri alarak sorulan sorulara yanıtlar verir. Bunun haricinde bu ürünlerin tedavi edici, güçlendirici ve koruyucu gibi çeşitli özellikleri de vardır.

 

Pandüller (Sarkaçlar) Nasıl Kullanılır?

 

Pandüller kullanılırken basit sorular sormaya dikkat edilmesi oldukça önemli bir konudur. Bu ürünler başkalarının hayatları ile alakalı bilgi almak ya da pandülü kullanan kişilerin kendi seçimleri ile ilgili sorulara yanıt bulmak için kullanılabilir. Pandül kullanımlarında soruların net bir şekilde sorulmasına dikkat edilmesi önemli bir konudur. Bu ürünler kişilerin çakra dengelerinin sağlanması amacıyla kullanılabilir. Ayrıca ortamda bulunan negatif enerjilerin giderilmesi ile alakalı yardımcı olma özelliği de vardır.

 

 

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

Pandüle sorular sorulurken net bir şekilde sormaya özen gösterilmesi gerekir. Bunun haricinde pandüle sorulan soruların cevaplarının var/yok ya da evet/hayır şeklinde olması önemlidir. Soru soran kişilerin açık bir zihin ile sorularını sorması önemli bir konudur. Derin üzüntü içerisinde sorulan sorulara doğru cevaplar alınması mümkün olmayacaktır.

 

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

 

Pandüller ortamdaki negatif ve pozitif enerjilerin tespit edilmesi amacıyla kullanılabilen ürünlerdir. Pandüller yatak üzerinde döndürüldüğünde insanların uykusuzluk problemlerinin giderilmesine yardımcı olur. Vücutta hasta olan yerlere tutulduğu zaman bu alanlarda iyileşme sağlama özellikleri vardır. Çakranın düzensiz bir şekilde çalışması durumunda pandüller bu bölgelerde kullanılarak çakra dengelenmesi gerçekleştirilebilir.

 

Pandüller ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız blog sayfamızı ve instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. Ürünlerimizi satın almak ve kampanyalarımız ile ilgili bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR