Pirinç Pandül (Sarkaç) No 1
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 1
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 1
Pirinç Pandül (Sarkaç) No 1

Pirinç Pandül (Sarkaç) No 1

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

 • Ağırlık : 25 gr
 • Uzunluk 2,5 cm, En 1 cm
 • Zincirli ile birlikte 20 cm
 • Pirinç malzemeden üretilmiştir.
 • Uzunluğu 2,5 cm, genişliği 1 cm ölçülerine sahiptir.
 • Toplam ağırlığı 25 gramdır.
 • Zincir uzunluğu 20 cmdir, isteğe bağlı olarak uzatılabilir.
 • Pirinçle birlikte üretilir.
 • Doğal taşla uyumlu şekilde çalışır.
 • Sadece bu sayfadaki ölçüler dikkate alınmalıdır.
 • Tekli şekilde satılır, adet fiyatı belirtilmiştir.
 • Kendisine ait Mitr kutusunda teslim edilir.

Pandül (Sarkaç) Nedir?

 

Sarkaç genel tanımı itibariyle bir ip veya zincirin ucuna bağlı olan kütlenin meydana getirdiği bir düzenektir. Pandüller sabit tutulduklarında, ortamda bulunan enerjiye göre salınım yaparlar. Sarkaçlar; çeşitli inanışlara göre tedavi edici, kullanan kişiye güç verici ve koruyucu nitelikler taşımaktadır. Özelliklerini, bulundurduğu enerjiden almaktadır. Negatif enerjileri pozitif enerjiye çevirmesi, aynı zamanda enerjilerin dengede tutulması pandüllerin başlıca özelliklerindendir.

 

Pandül (Sarkaç) Nasıl Kullanılır?

 

Sarkaçları kullanmadan önce mutlaka elinize alarak temas etmeniz gerekmektedir. Pandüller, titreşim ve frekansları duyu organlarımızla algılayabilecek düzeye taşıyan araçlardır. Enerjinin doğal akış yönünde hareket eden pandüller, alanlardaki titreşim ve frekansları algılamaktadır.Sarkaçların çalışma metodu da aslında bu frekans ve titreşimlerdir. Her insanın bir titreşim ve frekansı bulunmaktadır. Pandüller bu frekanslardan etkilenerek hareket ederler. Pandülleri kullanmadan önce nötr hale geçmek gerekmektedir.

 

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

 

Pandül kullanırken dikkat edilmesi gereken husus, pandülünüzün evet veya hayır yönünü tespit etmenizdir. Pandülü kendinize kodlarsanız, verdiği cevapları sizin titreşiminiz üzerinden sağlayacaktır.Sarkaca yaşamınızda her alanla ilgili soru sorabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken, soruları doğru şekilde sormanızdır. Pandüllere soru sorarken yorumlanabilecek sorulardan ziyade netlik gerektiren sorular sorulmalıdır. Sarkacı kullanırken yapmanız gereken; zihninizi yönlendirmek için kullanmamanızdır. Bununla beraber elinizi mümkün olduğunda sabit tutmaya özen göstermektir. Sorularınızı net şekilde sorarak pandülün cevap vermesini beklemeniz gerekmektedir.

 

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

 

Pandül, yaşadığımız alanları kötü enerjilerden arındırmak için kullanılmaktadır. Merak edilen tüm sorular sarkaç yardımı ile cevaplandırılabilir. Çakralarınızın etkinleştirilmesine ve düzenli çalışmasına yardımcı olmaktadır. Pek çok kullanım alanı olan pandüllerin en sık kullanıldığı alanlar ise şöyledir:

-Merak edilen soruların cevaplanması,
-Biyoenerji alanındaki çalışmalara yardımcı olmak,
-Karar verebilme yetisini kolaylaştırmak,
-Stres, endişe gibi duyguların ortadan kaldırılmasına yardımcı olmak,
-Başkalarının sizin hakkınızdaki düşüncelerini öğrenmek,
-Kaybolan eşyalarınızın bulunmasına yardımcı olmak.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR