Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 7
Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 7
Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 7
Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 7

Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 7

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • 13 gram ağırlığa sahiptir.
  • Bu ürünün uzunluğu 3 cm’dir ve eni ise 1,5 cm’dir.
  • Sarkacın toplam boyu 20 cm’dir.
  • Pirinç malzemeden imal edilir.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

 

Pandüller en fazla çakra kontrollerinin gerçekleştirilmesi amacıyla kullanılır. Pandüller herhangi bir çakrada tıkanıklık olup olmadığının anlaşılması amacıyla kullanılabilir. Vücutta tespit edilemeyen bir rahatsızlık varsa bunun yerini tespit etmek amacıyla kullanılabilir. Bu ürünün en önemli faydası yüksek benlik ile kişilerin kendilerine ait sorulara yanıt bulmasıdır. Endişe, stres ve kaygı gibi durumların giderilmesi amacıyla sarkaçlar kullanılabilir.

 

Pandül (Sarkaç) Nedir?

 

Pandüller diğer bir ismi ile sarkaçlar doğal taşların enerjilerinin kanalize edilmesi ile beraber doğru şekilde yönlendirilmesini sağlayarak farklı sorulara yanıt bulmayı sağlayan araçlardır. Bu ürünler yaşamsal enerjiyi alarak sorulan soruları yanıtlama özelliğine sahip olan düzeneklerdir. Pandüllerin güçlendirici, tedavi edici ve koruyucu birtakım özellikleri bulunur.

 

Pandüller (Sarkaçlar) Nasıl Kullanılır?

 

Pandül kullanımlarında basit soruların sorulmasına dikkat etmek gerekir. Bu ürünlere başkalarının hayatları ile ilgili bilgi almak veya kişilerin kendi seçimleri ile ilgili soru sorması mümkündür. Soruların net bir şekilde sorulmasına özen gösterilmelidir. Pandüller kişilerin çakralarının dengesinin bulunması amacıyla kullanılabilir. Ortamdaki negatif enerjilerin giderilmesine yardımcı olur. Bunun yanında kişilerde bulunan hastalıkların tespit edilmesi amacıyla da kullanılabilir.

 

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

 

Sarkaca soru sorarken net sorular sormaya dikkat edilmelidir. Bunun yanında sorulan soruların cevaplarının evet ya da hayır şeklinde olması gerekir. Sorunun açık bir zihin ile sorulmasına dikkat edilmelidir. Derin bir üzüntü içerisinde sorulan sorulara sağlıklı yanıtlar almak mümkün değildir. Soru sorma aşamasında temiz zihin ve temiz beden kuralı uygulanmalıdır.

 

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

 

Pandüller ortamda bulunan negatif ve pozitif enerjilerin tespit edilmesini sağlar. Ortamdaki kötü enerjinin temizlenmesine yardımcı olur. Bu ürün yatak üzerinde döndürüldüğü zaman uykusuzluk sorunlarının giderilmesini sağlar. Vücutta hasta olan alanlarda tutulduğunda iyileşme sağlama özelliği vardır. Çakraların düzensiz bir şekilde çalışması halinde pandüller bu alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanında bu ürünlere merak edilen soruların sorulması da mümkündür.

 

Pandüller ve doğal taşlar ile alakalı daha fazla bilgi edinmek için blog sayfamızı ve instagram paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz. Ürünlerimizi satın almak ve çeşitli tasarımlara sahip pandüllerimize göz gezdirmek için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR