Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 6
Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 6
Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 6
Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 6

Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 6

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Ağırlığı 24 gramdır.
  • Bu ürünün uzunluğu 2,5 cm iken eni ise 2 cm’dir.
  • Pandül zinciri ile birlikte 20 cm uzunluğundadır.
  • Bu ürün pirinç malzemeden imal edilmiştir.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

 

Pirinç pandül, kişilerin psikolojik ve fizyolojik hastalıklarının öğrenilmesi ve bu hastalıkların iyileştirilmesi konularında kullanılabilir. Bu ürünler kullanıldıkları ortamların negatif enerjilerini alır. Bunun yanında ortamların nazar ve buna benzer etkilerden korunmasına yardımcı olur. Pandüller insanların hem kendileri hem de başkaları için merak ettiği sorular anlamlı yanıt bulmasını sağlar. Bunun haricinde kaybolan nesnelerin bulunması için de kullanılabilir. Pandüller hastalıkların tespiti ve bu hastalıkların iyileşip iyileşmeyeceği gibi konularda da bilgi verir.

 

Pandül (Sarkaç) Nedir?

 

Pandüller doğal taş, ahşap veya üzerinde kaplama pirinç bulunan zincir ya da ip ile bağlanan düzeneklerin genel adıdır. Pandüller geniş kullanım alanlarına sahiptir. Bu ürünler havada serbest salınım hareketleri yaparlar. Bu şekilde enerji depolama özellikleri bulunur. Topladığı enerji ile insanlara bazı konularda yardımcı olma özelliği vardır.

 

Pandül (Sarkaç) Nasıl Kullanılır?

 

Pandüller farklı alanlarda kullanılabilen ürünlerdir. Pandüllere herhangi bir konu ile alakalı soru sorulacaksa ip ya da zincir iki parmak arasında tutulur ve pandülün ucunun serbest olarak dönmesi sağlanır. Kişiler pandüle kendileri ile alakalı soru sorduklarında farklı bir şey yapmalarına ihtiyaç duyulmaz. Ancak bu ürünlere başka kişiler ile ilgili soru sorulması halinde fotoğraf kullanımı ile aynı işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkündür.

 

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

 

Pandüllerin kullanımı sırasında bu ürünlerin yalnızca bir kişiye ait olmasına ve o kişi tarafından kullanılmasına dikkat edilmelidir. Pandülün farklı kişilerce kullanıldığında şüpheleniliyorsa kullanımdan önce tütsü yardımı ile enerjisinin temizlenmesi gerekir. Pandül ile yapılan çalışmalarda sürekli olumsuz ve negatif sorular sormaktan kaçınılmalıdır. Bunun haricinde anlamlı ve net sorular sormaya özen gösterilmelidir.

 

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

 

Pandüller farklı alanların enerjilerinin temizlenmesi için kullanılabilen ürünlerdir. Çakraların düzensiz olarak çalıştığından şüpheleniliyorsa pandüller çakra çalışmalarında kullanılabilir. Bunun yanında bu ürünlere merak edilen çeşitli soruların sorulması da mümkündür.

 

Pandüllerle ilgili daha detaylı bilgi almak ve bu ürünlerin nasıl kullanıldığını öğrenmek için blog sayfamızı ve instagram paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz. Bunun dışında pandül çeşitlerimiz ve kampanyalarımız ile alakalı bilgi sahibi olmak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR