Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 4
Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 4
Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 4
Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 4

Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 4

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Pirinç pandül ağırlığı 25 gramdır.
  • Bu ürünün uzunluğu 2,5 cm iken eni 2 cm’dir.
  • Zinciri ile beraber toplamda 20 cm’dir.
  • Pirinç pandül pirinç malzemeden imal edilir.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

 

Pirinç pandül, psikolojik ve fiziksel hastalıkların öğrenilmesi ve iyileştirilmesi konularında destek olma özelliğine sahiptir. Kullanıldığı ortamların negatif enerjiden arınmasını, nazar ve benzeri etkilerden korunmasını sağlar. Bu ürün kişilerin hem kendisi hem de başkaları ile ilgili merak ettiği anlamlı sorulara yanıt bulmasına yardımcı olur. Kaybolan eşyaların bulunmasını sağlama özelliği vardır. Çeşitli hastalıkların tespit edilmesi ve bunların iyileşip iyileşmeyeceği ile alakalı soruların cevaplanmasını sağlar.

 

Pandül (Sarkaç) Nedir?

 

Pandül diğer bir adıyla sarkaç, ahşap, doğal taş ya da üzerinde kaplama pirinç bulunan ip ya da zincire benzer nesnelere bağlanan düzeneklerdir. Bu araçlar geniş kullanım alanları ile dikkat çeker. Pandüller havada serbest salınım yaparak enerji depolama özelliğine sahiptir. Toplamış olduğu enerji ile insanlara çeşitli konularda yardımcı olur. Pandüller akla gelebilecek çeşitli konularda kişilere yardımcı olacak güçlü ürünlerdir.

 

Pandül (Sarkaç) Nasıl Kullanılır?

 

Pandüllerin kullanımlarında çeşitli uygulamalar tercih edilebilir. Bu ürüne herhangi bir soru sorulacaksa ip veya zincir iki parmak ile tutularak ürün ucunda bulunan kütlenin serbest bir şekilde dönmesi sağlanır. Kişilerin kendileri ile alakalı soru sorması halinde herhangi farklı bir şey yapmasına ihtiyaç duyulmaz. Fakat başka bir kişi ile alakalı soru sorulduğunda fotoğraf kullanılarak aynı uygulamalar gerçekleştirilebilir.

 

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

 

Pandül kullanımı esnasında bu ürünün sadece bir kişi tarafından kullanılmasına dikkat edilmelidir. Eğer pandülün çeşitli kişiler tarafından kullanıldığı düşünülüyorsa kullanmadan önce mutlaka bir tütsü ile temizlenmelidir. Pandüle sürekli olarak negatif sorular sormaktan kaçınmaya dikkat edilmelidir. Bunun yerine anlamlı ve net sorular sorulmalıdır.

 

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

 

Pandüller ev ve iş yeri gibi çeşitli alanların enerjisinin temizlenmesi amacıyla kullanılabilir. Çakraların düzensiz bir şekilde çalıştığı düşünülüyorsa pandüller bu alanlarda da kullanılabilir. Bu ürüne merak edilen sorular sorularak istenen cevaplar alınabilir.

 

Pandüllerle alakalı detaylı bilgi almak ve bu ürünlerin nasıl kullanılacağını öğrenmek için blog ve instagram sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanında pandül çeşitlerimizi incelemek ve kampanyalı ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR