Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 2
Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 2
Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 2
Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 2

Pirinç Gold Pandül (Sarkaç) No 2

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Ürünün ağırlığı 25 gramdır.
  • Pirinç pandül sarkacın uzunluğu 3 cm, eni ise 1,7 cm’dir.
  • Bu ürün zinciri ile beraber toplamda 20 cm’dir.
  • Pirinç pandül, pirinç malzemeden imal edilir.

Pirinç Pandül (Sarkaç) Faydaları Nelerdir?

 

Pirinç pandül kullanıldığı ortamı negatif enerjilerden, nazardan ve kötü etkilerden arındırma özelliğine sahiptir. Bu ürün rahatlama sağladığı için kişilerin kolay bir şekilde uykuya dalmasına yardımcı olur. Uyku kalitesini artırma özelliği vardır. Kişilerin hem kendisi hem de başkaları ile ilgili merak ettiği anlamlı sorulara yanıt bulmasına yardımcı olur. Stres ve yorgunluk gibi durumların ortadan kalkmasını sağlar. Psikolojik ve fiziksel hastalıkların öğrenilmesine ve bunların iyileşmesine yardımcı olur. Bu ürün kişilerin eğlenceli vakit geçirmesini sağlar. Kaybolan eşyaların kolay bir şekilde bulunmasına yardımcı olur. Kafa dağıtma ve odağı toplama amacı ile kullanılabilir.

 

Pandül (Sarkaç) Nedir?

 

Pandül, uç kısmında doğal taş, ahşap ya da üzerinde pirinç kaplama bulunan, ip ve zincire benzer nesneler ile bağlanan düzeneğin genel adıdır. Pandüller insanlar tarafından genel olarak sarkaç ismi ile de bilinir. Bu ürünler geniş kullanım alanı ile de dikkat çeker. Pandüller havada serbest salınım yaparak enerji depolama özelliğine sahiptir. Bu enerji ile insanlara çeşitli konularda yardımcı olur. Pirinç pandüller akla gelebilecek çeşitli konularda kişilere yardımcı olabilecek güçlü bir üründür.

 

Pandül (Sarkaç) Nasıl Kullanılır?

 

Pandüllerin kullanımında çeşitli uygulamalar tercih edilebilir. Eğer bu ürüne herhangi bir soru yönlendirmesi yapılacaksa ip veya zincirlerin iki parmak ile tutulmasıyla ürün ucunda yer alan kütlenin serbest bir şekilde dönmesine izin verilir. Kişilerin kendileri ile alakalı soru sorması halinde farklı bir işlem yapmasına gerek yoktur. Fakat farklı bir kişi ile alakalı soru sorulması halinde fotoğraf üzerinde aynı uygulamaların gerçekleştirilmesi sağlanabilir.

 

Pandüle (Sarkaca) Nasıl Soru Sorulur?

 

Ürünün kullanımı esnasında pandülün sadece bir kişi tarafından kullanılması gerekir. Eğer bu ürün farklı kişiler tarafından kullanılırsa mutlaka bir tütsü ile temizlenmesine dikkat edilmelidir. Pandüle sürekli negatif sorular sorulmasından kaçınmak gerekir.

 

Pandül (Sarkaç) Ne İşe Yarar?

 

Pandül, ev ve iş yeri gibi ortamların enerjilerinin temizlenmesi amacıyla kullanılabilen bir üründür. Bunun haricinde yatak üzerinde döndürülmesi durumunda uykusuzluk sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Vücutta hasta bölgelere tutulduğunda iyileşme sağlama özelliği vardır.

.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR