Deepika Forest Patchouli Aromalı Konik Tütsü
Deepika Forest Patchouli Aromalı Konik Tütsü
Deepika Forest Patchouli Aromalı Konik Tütsü

Deepika Forest Patchouli Aromalı Konik Tütsü

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • İçerisinde 10 adet tütsü yer alır.
  • Kutusunda 12 paket bulunur
  • Doğal olan bu tütsülerin içerisinde herhangi bir katkı maddesi yer almaz.
  • Kimyasallar yer almaz.
  • Yapımında kömür ya da karbon kullanılmamıştır.
  • Bu ürünler doğal olması nedeniyle ahşap tozundan üretilir.
  • Hindistan’da imal edilir.
  • Baş ağrısına sebeb olmaz
  • is yapma gibi olumsuz özellikleri de bulunmaz.
  • Yakıldıkları zaman yaklaşık 40 dakika kadar yanabilme özellikleri bulunur.

Deepika Forest Patchouli Aromalı Konik Tütsü Nasıl Yapıldı?

 

Deepika forest patchouli aromalı konik tütsü yapımında ormanlarda bulunan ağaçlar kullanılmıştır. Bu üründe çeşitli ağaçların reçinesi uygun formüllere göre karıştırılarak işlem gerçekleştirilir. Bunun yanında konik tütsü içinde haşere barındırmayan ahşap tozu yer alır. Yapısında bulunan bambu kabuğu yanma sürelerinin uzamasına yardımcı olur. Doğal yapısı korunduğundan tüm reçinelerin kokusu alınabilir. Bu şekilde tütsünün faydalarını hissetmek mümkün olur.

 

Deepika Forest Patchouli Konik Tütsüsü Ne İşe Yarar?

 

Kişilerin daha korunaklı hissetmesine yardımcı olur. Kaza ve belalardan korunmaya yardımcı olur. Yakıldığı ortamların yüzeysel kokulardan arınmasına yardımcı olur. Uyku sorunlarının hafifletilmesi adına gece saatlerinde de kullanılabilir. Negatif enerjilerin azaltılmasını sağlar ve bunun yanında pozitif enerjileri yükseltme özelliği bulunur. Kan akışını düzenleyerek bedene dinçlik ve canlılık katma özelliği vardır. Düşüncelerin temizlenmesini ve kişilerin zihinlerini boşaltmasını sağlar. Bu tütsü kişilerin kendinden emin adımlar atmalarına yardımcı olur. Konsantrasyonun daha kolay olmasını sağlar. Kişilerdeki özgüven eksikliklerinin giderilmesine yardımcı olur ve bunun yanında kişilere güç verme özelliği bulunur. Bireylerin kendi yeteneklerinin farkında varmasına yardımcı olur.

 

Deepika Forest Patchouli Aromalı Konik Tütsüsü Nasıl Kullanılır?

 

Deepika forest patchouli aromalı konik tütsülerin ebatları küçük olduğundan ve elde uzun süreler tutulamadığından tütsülükle birlikte kullanılması önemlidir. Tütsülük bulunmayan alanlarda tabak, kase veya bardak içerisinde de kullanılabilir. Ürün tütsü kabına yerleştirildikten sonra kibrit ya da çakmakla yakılabilir. Saniyeler içinde tutuşan bu tütsüler kuru bir yapıya sahip olduğundan kullanımları da oldukça kolaydır. Tütsü alev aldıktan birkaç saniye sonra söndürülür ve ince bir duman yaymaya başlar. Bir süre sonra daha yoğun bir şekilde yanarak yoğun koku yaymaya devam eder.

Diğer tütsü çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyalarımızı takip etmek için İnstagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR