Deepika Buddha Blessing Aromalı Konik Tütsü
Deepika Buddha Blessing Aromalı Konik Tütsü
Deepika Buddha Blessing Aromalı Konik Tütsü

Deepika Buddha Blessing Aromalı Konik Tütsü

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

  • Konik tütsü içerisinde 10 tane ürün vardır.
  • Kutusunda 12 paket bulunur
  • Doğal bir yapıda olan bu ürünlerin içerisinde herhangi bir katkı maddesi yoktur.
  • Deepika Buddha konik tütsü yaklaşık 40 dakika kadar yanabilir.
  • İs yapma sorunları meydana gelmez ve baş ağrısına sebep olmaz.
  • Deepila Buddha blessing aromalı konik tütsü Hindistan’da imal edilir.
  • Bu ürünlerin üretiminde ahşap tozu kullanılır.
  • Yapısında kömür ya da karbon bulunmadığından son derece sağlıklıdır.

Deepika Buddha Blessing Aromalı Konik Tütsü Nasıl Yapıldı?

 

Konik tütsüler sahip oldukları temaya bağlı olarak çeşitli aromalardan ve bitki özlerinden imal edilir. Üretimlerinde çeşitli koku esansları, bambu ve ahşap tozu gibi malzemeler kullanılır. Kurutularak konik şekli verilir ve bu şekilde konik tütsüler üretilir. Bu işlemler geleneksel yöntemlere uygun bir şekilde gerçekleştirildiğinden bu ürünlerin son derece rahat bir şekilde kullanımı mümkündür.

 

Deepika Buddha Blessing Konik Tütsü Ne İşe Yarar?

 

Bu konik tütsülerin özgüveni artırma özelliği bulunur. Son derece güçlü ve emin adımlar atmayı sağlar. İletişim becerilerini geliştirme özelliği vardır. Çakraların enerji akışlarının dengelenmesine yardımcı olur. Ruhun huzura kavuşmasına ve stresten arınmasına yardım etme özelliği bulunur. Stresi baskıladığından kişilerin yanlış kararlar vermesine engel olur. Kişilerin bulaşıcı hastalıklardan korunmasına yardımcı olur. Bunun yanında mikropların solunum yollarına girmesine engel olma özelliği vardır. Dinlendirici etkisi vardır. Böylece kas kamplarının hafiflemesini sağlar. Bu tütsüler yakıldıklarında kısa süreler içerisinde havanın temizlenmesini sağlar. Uyku ve beslenme düzeni oluşturulması adına düzenli bir şekilde kullanılabilir. İçsel dönüşüm süreçlerinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

 

Deepika Buddha Blessing Aromalı Konik Tütsüsü Nasıl Kullanılır?

 

Deepika Buddha blessing aromalı konik tütsü herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir. Öncelikle bu ürün kutusundan çıkarılmalı ve tütsülüğe yerleştirilmelidir. Mum, çakmak ya da kibrit kullanımı ile kolay bir şekilde yakılması mümkündür. Kısa sürede tutuşan bu ürün ucunda bulunan aleve üflendikten sonra tütsü ince bir duman halinde yanmaya başlar. Zamanla yaymış olduğu duman miktarlarında artma meydana gelir. Konik tütsüler en yoğun aromalı tütsü çeşitleri olması ile dikkat çeker.

Yönlendirme: Konik tütsü çeşitlerimiz ile alakalı bilgi almak ve kampanyalarımızı detaylı bir şekilde incelemek için İnstagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR